субота, 5 жовтня 2019 р.

Нас знову кличе "Колосок"

 
У школярів нашого закладу знову гарні здобутки у Міжнародному природничому конкурсі "Колосок-весняний 2019", чому я, шкільний координатор, дуже рада. Раді і  безпосередні учасники конкурсу.  Почесні Золоті та   Срібні колоски - такими втішними призами нагородили організатори конкурсу наших учнів: 
Золотих колосків - 24; Срібних - 21 (деякі учні одержали відразу дві відзнаки, а дехто - навіть три -  в різних номінаціях). А ще всі учасники отримали трансформери,  з яких без особливих зусиль склали масштабну модель молекули  фулерену.  
Так, так,  того самого знаменитого фулерену, який називають загадкою природи і який випадково був відкритий у 1985 році.

     Школа нагороджена підпискою на журнал "Колосок" та газету "Колосочок" на друге півріччя 2019  року

Отримувати подарунки за свої знання - це завжди і приємно, і почесно, тому очікуємо на  добрий урожай і за результатами "Колоска осіннього - 2019". Нагадую, що засіватимемо ниву новими зернами знань 28 листопада 2019 року. Урожай зберемо весною 2020-го. (Матеріали для підготовки можна знайти на сторінці "Конкурс "Колосок"). Настала пора  поповнити свій багаж знань з природничих наук у ході інтенсивної підготовки до конкурсу.

          Шкільний координатор Валентина Олександрівна Чередниченко

"Дари осені" - це вже традиція

          Традиційна щорічна виставка-конкурс "Дари осені" порадувала креативністю і подарувала всім, хто її споглядав, позитивний настрій  та приємні здивування. Цьогоріч коридор школи прикрасили фантастичні вироби із найрізноманітніших природніх матеріалів, а ось див із людських огородів та барвистих букетів було замало. (Як пояснили батьки, це втрутилася в наші плани суха осінь.)  
         Три класичні номінації "Україна - квітучий наш край", "Земля віддячила врожаєм" та "Природа і фантазія" зібрали чимало призерів. Оригінальністю відзначалися чудові вироби Хуторської Єлизавети (3 клас) "Заєць має двоє вух", "Гості з далекої Африки" Камзьола Артема (3 клас), "Встали мати, встали й татко, а де наше дитятко?" Нагибіної Олени  (3 клас), колективна робота учнів 3 класу Колєснік Поліни, Дульського Володимира  та Муригіної Софії з оптимістичним підписом  "Вперед! У незвідані далі!", "Ягня" Іллічової Є. (5 клас).
     Дульський  Роман (6 клас) констатував: "Динозаври - моє захоплення". А ще на виставку приплив "Корабель надії" Слухая Костянтина (6 клас),  дочалапала  "Черепаха Тортила" Іллічова Сергія (8 клас), прикотився "Їжачок-хитрячок",  приплив гість із далекої Антарктиди "Пінгвін" Переносова Олександра" (8 клас), приповзла "Чарівна гусінь" та прилетіли фантастичні птахи та метелики - колективні роботи четвертокласників.
        Порадувала всіх осіннім букетом з ліричним підписом "Мелодія осені" Колісник Вікторія (6 клас). Він  нагадав нам про різнобарвну осінню палітру, якою  маємо встигнути помилуватися до приходу  дощів, хоч і довгожданних. А ось третьокласники Савків Іван та Савків Андрій здивували своїм "Чудо-букетом", зібравши дари рідної землі в оригінальній композиції. Слухай Василь у подібному стилі створив свою "Чарівну квіточку". 
Місця розподілилися таким чином: 
серед учнів початкової школи:
1 місце: 3 клас;
2 місце: 4 клас;

3 місце: 1 - 2 класи.
Серед  учнів старшої ланки: 
1 місце: 6 клас;
2 місце: 8 клас;
3 місце: 5 клас.
      Висловлюю подяку учням та їх батькам, класоводам та класним керівникам (Колодяжній В. П., Мельникович Г. М., Галкіній О. І., Чередниченко В.О., Шелєповій Т. А., Чередниченку С. І.), педагогу-організатору Сталинській Л. В.  за підготовку виставки-конкурсу "Дари осені" та просто за любов до рідної землі.
                                                             Учитель біології В. О. Чередниченко